Gereksiz beslemelerden kurtulun

Kalabalığın baktığı yerden geçiyorsanız siz de mutlaka bir süre bakarsınız; Neler oluyor o tarafta diye. Blogları takip etmenin de hiçbir farkı yok. Blog dünyamız büyük olmasa da hızla gelişiyor. İnsanlar blog kavramını öğreniyor ve kendileri de sisteme dahil oluyorlar.

Yeni girenlerin yapabilecekleri ne olabilir? Blog denen meretin bir takipçi sayısı var ve çoğunluğun baktığı yere bakılmaya başlanıyor. Sonra yola devam..

Okuyucumdaki sayıya baktım da yüzü geçik besleme olmuş. Bunların dörtte biri işe yaramaz, sadece konu başlıklarına bakıp da geçiyorum. Ara ara silip sadeleştiriyorum da.

İnsanın doğasında var biraz da, çoğunluğun gittiği yere gitmek.

İşe yaramayıp sadece sizin zamanınızı harcayan beslemelerden kurtulun, zaman kazanın! En önemli olan, telafisi mümkün olmayan, kenarda biriktiremeyeceğiniz tek şey sizin zamanınız.

Zaman kazanmak için herhangi bir rss okuyucu kullanın ancak her beslemeyi takibe almayın. Gözümden kaçmasın diye korkuyorsanız boşa. Bloglarda geziyorsanız, gereksiz gördüğünüz beslemelerin en iyi konuları mutlaka karşınıza çıkacaktır..

yorum alanı..