Eda Suner, HaberBJK, Proje Yöneticisi

Eda Suner

Açıkçası öyle el işleri, süslerle uğraşmam. Ancak Eda Suner’in blogundaki sunumu takip etmeme sebep oldu. Ne yapmış ne etmiş, en kestirme yoldan görüntülerle pratik ve hoş görünüme sahip eşyalar yapmış ve anlatmış.

Sadece şirin eşyalar yapmayı anlatmıyor. Dekorasyon önerileri, günlük hayattan kesitler, ağzı sulandıran yiyecekler, takılar , farklı kategorilerde yazılar..

Blogun sevdiğim bir yönü de görüntülerle yazıların çok iyi harmanlanması. Görüntüye baktığımda içeriği kestirmek güç olmuyor. Doğal olarak beğendiğimi okumadan geçmiyorum.
İlgi alanlarım dışında ancak birçok kişinin ilgisini çekecek içerikte yazıyor Eda Suner..

HaberBJK

Daha yeni açıldı, gerekliydi. Bir haber sitesi yapılacaksa bu sistemde olması çok iyi. Beslemeyi ekle bak keyfine, boşa gazete karıştırmaya gerek yok.

Sitenin renk düzeni göze hoş gelmekte. Simsiyah olmasından çok daha iyi gri tonlarda olması.

Günlük haberlerin yanında genel bilgiler de yer almakta. İleride köşe yazarları da destek verirse çok güzel olur. Şimdiki haliyle de beşiktaşlıların takibinde zaten..

Proje Yöneticisi

Proje yönetimi üzerine karşıma çıkan Türkçe tek blog.

ProjeYoneticisi.com, proje Yöneticilerinin tartışma ortamı yaratabilecekleri, ilk olarak haberleri duyacakları, en yeni Bilgi Teknoloji yönetim modelleri ve uzmanları ile bulaşacakları bir platform olarak Türkiye’de böyle bir platform sunan bir ilk olarak size hizmet vermektedir.

Proje Yöneticisi ~nden

Proje yönetimi, ilgili güncel haberler, doğadan örnekler ve bireysel gelişim konuları ile içerik zenginleştirilmiş. Yazıların da düzenli aralıklarla gönderilmeye başlanmasıyla çok daha iyi olacağından eminim..

4 comments

  1. Nazik fikirlerinizden ve tavsiye niteliğindeki görüşlerinizden ötürü tşk ederim. Yayına gireli daha 6 gün olmasına rağmen çok iyi bir hit yakaladık. Spor yazarlarının bir çoğuyla görüşmelerimiz oldu, onayları alındı. günlük yazıları sitemizde mevcuttur.

  2. Adının hakkını veriyor site, iyi yolda ;)

  3. Yüreğinize ilginize sağlık çok incesiniz teşekkür ederim.

    Sevgiler
    Eda Suner

  4. Aynı görüşleri paylaşıyoruz. el işleri filan.. ama farklııı bir üslubu var. konu hakkında hiçbir ilginiz, hobiniz olmasa bile uslubuyla sizi içine çekebiliyor.

Bir cevap yazın