3 comments

 1. IMDB puanı 2 olan çoğu filmin Sinemalar.com puanı 6 falandır, yani hre zamanki gibi bu filmde normalde işe yaramaz birşey olsa da bizde iyi prim yapıyor. :)
  Kim bilir bu filmi defalarca izlerken de diğer salonlarda oynayan nice filmleri kaçırıyoruz!

 2. Konunun üstünden iki ay bir süre geçmiş ama yinede bu duyarsızlık dikkatimi çekti yazmak istedim! @FeRHaD isimli arkadaş bırak “yorum yazmış için yazmış olmayı” ordaki mizaseni anlayamadın daha bide kültür elçisi kesilip film eleştrisi yapıyorsun… Sana hem “Yazık” hem “Ayıp”!

  Dipnot: Hasan Yılmaz yukarıda yazdığın senaryo güncel oldu biliyosunki.(Türkiyenin içler acısı medya durumuda birkez daha anlaşılıyor!)Burada gözü parada başka birşey görmeyen şeref ve halsiyetten çok uzak yönetmen ve yapımcılara + Bu rezilliğe göz yuman bizlere hem ayıp hem yazık olsun!.

 3. @Mhmt, kültür elçiliğini nereden çıkardın yav? :) Eleştiririm efendim, eleştiririm. IMDB puanı bu kadar düşük bir filme bu kadar kafa yorulursa eleştiririm. Daha nice önemli konular var dünyada ki IMDB puanları 5, 7, 8 ama izleyen yok. Niye? Millet takmış kafayı IMDB puanı 2 filmlere. Ara sıra da ciddi filmler izlemeli yav.
  Konu aylardır konuşuluyor, peki bu kadar sürede öldürülen tek kız Münevver mi, o zamandan beri başkası hiç mi öldürülmedi? Tamam, zanlılar yakalansın, emniyet işini yapsın, doğru olan da bu zaten. Daha nice benzer davalar var zaten ama duyulmuyorlar. Gönül hepsinin çözüm bulmasını ister.
  Benim derdim medya ile, devamlı aynı haberleri bize izletiyorken başka hangi haberleri izletmiyorlar kim bilir.

Bir cevap yazın