Firefox eklentisi: Download Helper

Youtube’dan kayıt indirmek birçok kişinin arama yaptığı konuların başında. Firefox eklentisi “DownloadHelper” ile youtube ve daha birçok siteden video kaydı indirilebilir. İndirilebilir bazı siteler:

 • MySpace, Google videos, DailyMotion, Porkolt, iFilm, DreamHost
 • Milliyet ve Hürriyet’in görüntülü haber arşivleri

“DownloadHelper”ın Youtube’a koyulmuş tanıtım kaydından da anlaşılacağı üzere kullanım çok basit. Video kaydı içeren sayfayı açtığımızda eklentinin simgesi dönmeye başlıyor. Simgenin alta açılır menüsünden Flv biçiminde kayıt seçimi yapılabilir.

Beğenilen videoları her zaman internette izlemek sınırlı bağlantıları çabuk bitirir. İndirin, tekrar tekrar izleyin, arşiviniz olsun.

12 comments

 1. saol

 2. Firefoxta üst taraftaki Download Helper simgesi yokoldu..bilen varsa yardım etsin lütfen..

 3. Üst alana sağ tıklayıp “Özelleştirme” penceresini açın. O alana eklenebilir bütün simgeler bu özelleştirme penceresindedir.

 4. yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.

 5. bu eklentini tescil kodunu bulan avr mı acaba?

 6. ben de arıyorum ama bulamadım 8 şubattan bugün e belki biri bulmuştur umuduyla ben de bi mesaj atıyorum

 7. işime yaradı.çookk saol..

 8. çok güzel bir program ancak ben videoları mp3 olarak indirmek istiyorum convert yapmıyo mp4 olarak indiriyo bi sorun var yardım ederseniz seviniirm :)

 9. merhaba ben firefox,ta dowloand helper,i kuramıyorum yüklemeye bşladıktan sonra “sayfada yüklenirken hata” yazıyo sebebini bilen varsa sevinirim

 10. Nasıl indireblirim bu dowland helpri

 11. GORMAT ATTIKDAN SONRA DOWLAND HELLPER MİLLİYETLER İNDİRMEZ OLDU

yorum alanı..