WordPress eklentisi: Theme Test Drive

WordPress’in en sevdiğim yanlarından biri görünümün kolaylıkla değiştirilebilmesi. Tema değiştirirken verilerinizle ne kadar uyumlu olduğunu WordPress Theme Test Drive eklentisi ile kontrol edebilirsiniz.

Yükleme ve kullanım

  • Eklentiler klasörünüz içine atıp etkinleştirin.
  • Yönetim panelinizin Görünüm başlığında “Tema Deneme” olarak yeni bir sekme çıkacak.
  • Temalar klasörünüzdeki eklentinizi seçip denemeyi etkinleştir tuşuna basmanız yapmanız gereken son şey.

Theme Test Drive eklentisinin en büyük özelliği deneme yaptığınız temayı sadece yönetici görecek! Ziyaretçiler varsayılan temayı görmeye devam edecekler.

Theme Test Drive Türkçe İndir!

Tema değiştirecekler ve son rötuşları yapacak olanlar için oldukça faydalı olabilir. Çünkü kendi veritabanınız ile göreceksiniz temanın nasıl çalıştığını.

4 comments

  1. Tam aradığım eklenti tam da blogun tasarımını değiştirecekken . Gerçekten mükemmel teşekkür ederim . WordPress için böyle güzel eklenti yazılarınızı bekliyoruz .

  2. Böyle bir eklentiye benim de ihtiyacım vardı. Birçok kişinin işine yarayabilir düşüncesi ile Türkçe çevirisini yaptım.

    Zaman buldukça yazmaya çalışıyorum.

  3. Tebrikler.. Güzel bir eklenti. Ayrıca eklentileri Türkçeleştirmenizde beni oldukça mutlu etti. Çalışmlarınızda başarılar diliyorum.

  4. Merhaba, eklentiyi aktif ettiğim sırada “Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok.” hatası veriyor. Acaba sorun nedir?

yorum alanı..