Ağlamak istiyorum; Youtube’a erişim yasağı kalkmış!..

Dünya medyasına bomba gibi düşecek bir haber; Türkiye’de Youtube erişim yasağı kaldırıldı.

İnsanın eli ayağı dolaşır. Böyle haberleri alıştıra alıştıra verin lütfen. Kalp krizi riski taşıyanlar bu Youtube’tan uzak dursun.Youtube erişim yasağı

Bizim günlük internet alışkanlıklarımız içinde Youtube yok. Neden kaldırdınız bu yasağı? Çok enteresan işler olacak. Facebook’la yatıp Twitter’la kalkıyorduk ne güzel.

Şanslı bu internet servis sağlayıcıları. Kotalı kullanıcılar aman dikkat! Herkes internete giriyor ama Youtube’dan video izlemenin kotayı yemediğini düşünenler var. Youtube labirentine girerken işin sonunu da düşünün. Sınırlı bağlantı ücreti, kotayı aşmanız sonucunda sınırsız bağlantı ücretinin bilmem kaç katı olan bir faturaya dönüşebilir.

İlginç olan bu yasağın kaldırılışının zamanlaması. Çok tartışılmayıp unutulsa da sınırsız tarifeler yok olacak gibi. Erişim olanağı sınırsız tarifelerin kaldırılmasından sonra geliyor. Kotalar bir bir patlayacak.

Youtube’a çok yüklenmeyin arkadaşlar. Yurtdışı çıkış altyapımız çok sağlam olduğundan (!) diğer sitelere giriş çıkışları kapatmayalım.

Youtube ile renkli günler bizi bekliyor..

yorum alanı..